sobota, 4 sierpnia 2012

Rozrywająca energia? – Granat Energy Drink Tutti-Frutti (producent Naviron International, Anglia)Energetyków piję niewiele, ale jak to pozostać obojętnym na militarne wdzięki takiego granatu?

Niestety Granat Energy Drink nie oferuje najlepszego, czyli budzącego grozę dźwięku wyskakującej zawleczki - otwiera się go całkiem zwyczajnie (buuu), przekręcając nakrętkę (za to wydaje obiecujące puffnięcie).

W środku nitrogliceryna... znaczy jakiś płyn o zapachu apteczno-suplementowym, wzbudzającym (a nawet pobudzającym) zaufanie i dającym pewność, że za chwilę poczujemy się lepiej. Już już. W smaku bliżej nie określone owoce i to charakterystyczne dla energetyków „coś”. Dość słodkie. Skład standardowy: tauryna, kofeina i cała masa witamin (od B do H).


Czy to pomaga odzyskać energię? Pewnie tak samo jak placebo pomaga pokonać chorobę. Jeśli w to wierzysz...

Za to puste opakowanie można podarować siostrzeńcowi – idealnie uzupełni jego arsenał do walki z innymi młodocianymi żołnierzami.

==Radar==

Pojemność: 250 ml
Cena: 3,99 zł (Intermarche)

Ocena: 7/10

+ niebezpieczny wygląd
+ te, no, witaminy

- nieporywający smak
- cena

3 komentarze:

  1. Widziałam takie również w wersji różowej. Zawartość w środku standardowa, żadna smakowa, ale za to różowy granat jakoś tak poprawił nam wszystkim samopoczucie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tia różowy granat to można by dodawać do Barbie Terrorist Edition :) Fajnie że Radar wrócił z FFE, jego recenzje to zachęta do wojaży na drugi koniec miasta :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piłem ten różowy wariant, nic a nic na mnie nie podziałało :(

    OdpowiedzUsuń