czwartek, 24 listopada 2011

Najlepsze gazetki mają...

Szczerze mówiąc zaskoczył mnie wynik głosowania. Nie spodziewałem się aż tak dużych różnic między pierwszym i kolejnymi miejscami. A wyszło na to, że najlepsze gazetki robi Lidl. Na drugim miejscu Biedronka. Potem długo, długo nic i Tesco.


Ciekawe. Ja mam nieco inne zdanie, ale na moje porównanie marketowych gazetek jeszcze trochę musicie poczekać. Ciągle kompletuję materiały :)

==Radar==

10 komentarzy:

 1. Gazetki z Lidla mogłyby być mniejsze w formie książeczki jak te z Biedronki. Wygodniej by się je czytało na kibelku!

  OdpowiedzUsuń
 2. gazetki może Lidl ma fajne ale za to ten filmik z muzyką startujący przy każdym wejściu na stronę sprawia ze chce monitor wyrzucić, najdziwniejsze jest to ze głosniki mam gdzie indziej a chce monitor wywalać

  OdpowiedzUsuń
 3. pewnie dlatego, bo opisujesz głównie produkty z Lidla i Biedronki i właśnie szukając, któregoś z ich produktów trafiłam na Twojego bloga :)

  podejrzewam więc, że zrzeszasz wielbicieli tych właśnie sklepów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepszy gazety (bo takie formaty i ilość stron nie zaliczyłbym do gazetek) ma Alma (zwłaszcza te klubowe) i Bomi. Ale co wy o tym możecie wiedzieć skoro nie bywacie w tych sklepach... :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niniejszym gratulujemy Ci Klubowiczu Almy, o wow jeny jeny, i udajemy się do Biedry.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi najbardziej pasują gazetki Tesco i Carrefoura. Lidl ma za duży format, a Biedronka to ma bardziej katalogi, które są dostępne tylko w ich sklepach.

  OdpowiedzUsuń
 7. mnie z kolei spasowały gazetki z Aldi. Ładnie wykonane, poręczny format, przejrzyste. Jedyny minus, to niezrozumiałe wyprzedzenie z promowaniem produktów, mianowicie 10 dniowe. Jak coś atrakcyjnego się pojawia, to trzeba w kalendarzu zaznaczać coby nie zapomnieć. bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
 8. A mnie osobiscie irytuje praktyka wiekszosci sklepow. W wiekszosci nowe gazetki publikuja dopiero w dniu wejscia oferty - przeciez umieszczenie takiej gazetki na stronie kilka dni wczesniej nie stworzyloby dla nich zadnych dodatkowych kosztow.

  OdpowiedzUsuń
 9. ale wtedy towarzystwo się rzuci do sklepu, żeby zdążyć przed innymi. Też metoda.

  OdpowiedzUsuń
 10. Rzeczywiście ciekawy wynik tej ankiety. Sam pomysł na ankietę (dla mnie przynajmniej) interesujący. Pierwszy raz zajrzałem na Twojego bloga i jestem w lekkim szoku, że te tematy okazały się tak potwornie interesujące. Dawno nie byłem na stronie, na której wreszcie byłoby coś ciekawego i innego niż wszędzie! Szacun i pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń