niedziela, 6 listopada 2011

24 kostki rosołowe + nóż do podcięcia żył (producent Winiary, dystrybutor Biedronka)


Ja wiem, że kostki to samo zło i chemia wtłaczana do naszych organizmów przez nergale w białych kitlach, ale co tam, przestańcie pieprzyć jak na kazaniu, żyjemy w XXI wieku i nikt nie zmusi mnie do gotowania przez cały dzień szkieletu kury, żeby uzyskać z niej wywar na zupę.Do kostek dodają tandetny chiński nóż z plastikową rączką, który pewnie zaraz się złamie, ale za to ma firmowy napis na klindze. I jest dość ostry. Więc w razie czego przyda się do rytualnego samobójstwa.

==Radar==

Cena: 4,99 zł

7 komentarzy:

 1. a jaka konkluzja? ocena?
  czy czuć glutaminianem sodu?
  Jak się owe kostki mają do Hauptkonkurenta czyli Knorra?

  OdpowiedzUsuń
 2. nie oceniam tych kostek, post dotyczy gadżetu, czyli noża :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No fakt. Gerlach to nie jest, ale co ma ciąć to... tnie. Przynajmniej przez jakiś czas...

  OdpowiedzUsuń
 4. taki zestaw był z 5 lat temu, kupiłem i nóż dalej jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłem kilka miesięcy temu w Teskaczu te kostki, ale z większym nożem. Jak pisał ktoś wyżej - gerlach to nie jest, ale daje radę. Robi się tępy dość szybko, ale ostrzałka za 5zł szybko to naprawia. Nic nie pękło, nie odpadło.

  OdpowiedzUsuń
 6. ale przecież wywaru nie gotuje się przez cały dzień! i nie trzeba kury-wystarczą 2 skrzydełka! wstawić wieczorem, rano do lodówki i gotowe

  OdpowiedzUsuń
 7. Nic sie nie złamie. Stal w miare sensowna i ostrze nie jest wtopione w uchwyt a raczej uchwyt jest przyczepiony do ostrza - zwróc uwage na te 3 nity.

  OdpowiedzUsuń