wtorek, 25 stycznia 2011

I Ty zostaniesz Radarem!

Jeśli tylko weźmiesz udział w Wyzwaniu Recenzenckim.

Nie bedę udawał, że nie ma problemu, bo jest. Mam ostatnio bardzo mało czasu na pisanie. Daje się to zauważyć na blogu, recenzji jest trochę mniej, niżbym chciał. Ale spokojnie, wiosna już niedługo, to i więcej zapału będzie, by przeciwdziałać przeciwnościom losu.

Póki co mam jednak dla Was zadanie: wesprzyjcie Radara! Przesyłajcie swoje recenzje i zdjęcia ciekawych produktów. Dobra okazja będzie już od poniedziałku 31 stycznia. W Lidlu wystartuje wtedy Tydzień azjatycki z całkiem fajnym zestawem produktów, które sam bym chętnie wypróbował (co może w jakimś stopniu zrobię).

Na przykład coś takiego......albo takiego:Możemy się umówić, że ci z Was, którzy mają jaja (niekoniecznie fizycznie), wybiorą sobie jakiś produkt z tej azjatyckiej oferty i napiszą recenzję. A ja ją wrzucę na bloga, podpisaną jak należy. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie totalnym badziewiem. Właściwie to musi być bardzo dobra, dla miernot szkoda pikseli.

A jaka nagroda? Co powiecie na publikację zdjęcia autora wraz z oficjalnymi podziękowaniami Radara? Hehe, już widzę te tłumy walące z obłędem w oczach do Lidla w poniedziałek :)

Ciekawe czy ktoś się skusi? Jak się do tego zabrać - patrz zakładka Współpraca.

==Radar==

12 komentarzy:

 1. Czy tylko oferta Lidla wchodzi w gre? Mieszkam za oceanem i testuje sobie rozne egzotyczne wynalazki, ostatnio meduza instant pakowana jak chinska zupka. Masz moze miejsce na dzial extreme?
  Alie

  OdpowiedzUsuń
 2. A przeczytaj notkę w zakładce Współpraca, to się dowiesz :p

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznaj się Lidl ci zapłacil za reklamę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. jadłam lody z tego tygodnia, pyszota! ale tak słodkie, że Cię zniszczą:)

  OdpowiedzUsuń
 5. zamawiam recenzję lodów różanych/chrupek krewetkowych! ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. i.. meduza instant?
  anonimie, błagam opisz to!

  OdpowiedzUsuń
 7. czy to Pan Paweł Loroch? coś mi się zdaje że Pan jest Radarem i się kamufluje?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja się piszę, tyle tego jem że nie zaszkodzi jak opisze , ale w razie czego nie chce publikować swojego zdjęcia :D boję się o zdrowie innych :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Paweł Loroch wygląda całkowicie inaczej, nie ma ani czapki ani okularów, za to lubi więcej włosa na brodzie :) To nie jest Paweł, znam, zaświadczam, uspokajam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. nie polecam tego mrozonego kurczaka w sosie pomidorowym z ryzem. kupilem to kiedys podczas tygodnia azjatyckiego, mieso kurczaka bylo nieprzyjemnie twarde. w dodatku trafilem na chrzastke :/

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzisiaj byłem w Lidlu, ale nic z azjatyckiego jedzenia nie było. Na gazetce pisało że tydzień azjatycki jest od 31.01 do 06.02, to prawda? D:

  OdpowiedzUsuń
 12. Radarze! Rękawicę rzuconą podnoszę! Przyłbicę opuszczam i szykuję najazd na Lidla! Pierwej jednak przeczytam ów link do "współpracy".
  Roberto.

  OdpowiedzUsuń