niedziela, 17 października 2010

Kim jesteś, statystyczny FFE-czytelniku?


Obraz tzw. przeciętnego czytelnika powoli ukazuje się naszym oczom. Dziś kolejne podsumowanie ankiet pokazujących, kim i skąd jesteście. Wkrótce zbiorę wszystkie dane do kupy i pokuszę się o stworzenie Profilu Czytelnika. Ale to już pewnie zainteresuje tylko maniaków :)  czytaj dalej

Zacznijmy od tego, że tym razem do wypełnienia były aż cztery ankiety, i niestety nie każdemu chciało się przez wszystkie przeklikać. Co ciekawe, pierwsza ankieta uzyskała znacznie więcej głosów niż pozostałe, ale już trzy kolejne miały niemal identyczną liczbę głosów.

Po kolei zatem.

Płeć i wiek. Okazuje się, że najliczniejszą grupę czytelników FFE stanowią mężczyźni w wieku 19-25 lat (32% wszystkich głosujących). Poszukiwacze taniego jedzenia to właśnie wy! Znacznie mniej jest kobiet w tym samym przedziale wiekowym (23%). Najmniej liczną grupą jest młodzież poniżej 15 roku życia.


Miejsce zamieszkania. Tu również nie ma większego zaskoczenia (w ogóle wyniki były łatwe do przewidzenia, ale co innego sobie gdybać, a co innego mieć to czarno na białym). Największą grupę „czytaczy” stanowią mieszkańcy dużych i średnich miast (54 i 21%), najmniejszą – wsi. Ale tych ostatnich też trochę jest, bo 9%, co mnie (naprawdę!) bardzo cieszy.


Miejsce pobytu. W tej ankiecie chodziło o pokazanie, że na FFE wpadają też ludzie z dalekich krajów :) No i wpadają, ale są w wyraźnej mniejszości. Aż 93% z Was mieszka w Polsce. Cztery osoby mieszkają gdzieś poza Europą i Amerykami. Czyżby Radara czytał ktoś ze Stacji Antarktycznej im. Arctowskiego? Ujawnijcie się i napiszcie, gdzie przebywacie i co tam jecie!


W jakim miejscu dokonujecie mistycznego połączenia z FFE? Głównie w domu (87%) oraz pracy (10% - również mam to na sumieniu). Ale są i inne ciekawe miejsca. Jakie?


I to by było tyle w związku ze spisem powszechnym. A teraz rzucę Was na pożarcie agencjom reklamowym hahahahahahhhhhhhhhh (demoniczny śmiech).

Dzięki za udział w ankietach!

==Radar==

4 komentarze:

 1. Mam 23 lata, obecnie pracuje w Holandii, blog Radara śledzę na bierząco

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tymi młodymi mężczyznami, to od razu pomyślałam o biednych studentach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. a my ciężko "pracujący" eksstudenci, wracamy do tematu z sentymentem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako maniaczka FFE czekam z niecierpliwością na pełny Profil Czytelnika. I dalej ciekawi mnie jak masz na imię :P.

  justynides

  OdpowiedzUsuń