poniedziałek, 20 września 2010

Inny świat - reklama w wydaniu koreańskim


Jako Radar mam wielki sentyment do Korei. Tym razem zatem spora dawka reklam produktów spożywczych z Korei. Południowej. Reklamy z Północy zostały objęte zakazem oglądania przez chciwych kapitalistów i zdrajców socjalistycznej idei.  czytaj dalej

To JEST reklama produktu spożywczego!Coś dla wielbicieli wielkich komiksowych oczu. I małych dziewczynek. (Bez podtekstów!)Teraz będzie naprawdę hardkorowo. Ryżowa piosenka. Tylko dla prawdziwych twardzieli!Po wódce każda dziewczyna jest piękna. Tę oczywistą oczywistość potwierdza reklama niskoalkoholowej wódeczki, o której na www.igougo.com piszą, że smakuje jak płyn do mycia okien zmieszany z przemysłowym rozpuszczalnikiem. Co kraj, to obyczaj...Zachwyt nad kawałkiem bekonu. Prawie erotyczne doznanie.Na koniec coś naprawdę szalonego. Nie jedzcie tego!A pamiętacie nasz Prusakolep?

==Radar==

10 komentarzy:

 1. nie potwierdzam opinii igougo nt. smaku Soju.
  Raz, ze sa rozne wersje tego trunku (w korei jest bardzo popularny) to dwa, ze ten najpopularniejszy smakuje po prostu jak wodka rozcienczona woda (20% wodki)

  OdpowiedzUsuń
 2. W realu można kupić napój (mango, arbuzowy i jakieś inne smaki) w takiej dziwnej plastikowej butelce z metalowym wieczkiem jak w puszce. Jest całkiem dobry (słodzony miodem!), produkowany aż w Korei Południowej. Nazwy nie pamiętam ale ta charakterystyczna butelka rzuca się w oczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nessi, jutro będę w realu,postaraj się sobie przypomnieć nazwę, albo chociaż w którym miejscu to znaleźć, to kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W dziale z sokami, obok małych tymbarków i soczków w kartonikach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnia reklama jest japońska, tak przynajmniej wnoszę z krzaczków :)
  Nie ma to jak Azjaci i ich reklamy...

  OdpowiedzUsuń
 6. Z ostatnią reklamą jest dość dziwnie. Bo aktor jest Koreańczykiem ( http://www.youtube.com/watch?v=-IvlXAaVg8Y ), ale znaczki na ekranie to japońskie kanji, a sam aktor mówi (śpiewa) po japońsku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ktoś ma ochote sprobować oryginalne koreanskie Soju, to zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widać mają spory dystans do świata do siebie - super podobają mi się ich reklamy.

  OdpowiedzUsuń