wtorek, 15 czerwca 2010

Piwo won?

Ostatnio pojawia się sporo głosów, że za dużo na FFE recenzji piwa. Spokojnie, nie zamierzam rezygnować z opisywania tego boskiego trunku, rozważam jednak opcję zrobienia bloga, na którym byłyby tylko takie recenzje (w tym recenzje przeniesione z FFE). Trochę wlazłbym w paradę paru kolegom, ale cóż, sieć pomieści wszystkich. Chyba.

Jest ankieta. Jeśli chcecie, żeby piwo zostało na FFE lub przeciwnie, wolicie, by zostało wyeksportowane do nowej lokacji - głosujcie.

Przy okazji, Blogger coś popsuł, bo nie działa mi standardowa ankieta. Trzeba się ratować sposobem...

==Radar==

13 komentarzy:

 1. Mi wsio ryba w sumie gdzie będą recenzje byleby były. Najwyżej będę miał dodatkowy kanał do subskrypcji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja byłbym za pozostawieniem piwa na FFE, tylko opisywaniu go w mniejszej ilości względem innych rzeczy lub co jakiś czas tworzenia postu w którym mieściłoby się kilka piw na raz.
  A tak przy okazji, to nie byłbym przeciwny pojawianiu się recenzji wódek (np. takich regionalnych).

  OdpowiedzUsuń
 3. gardło mnie boli15 czerwca 2010 15:38

  chcecie rozpić Radarka? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Radarze: Problemem nie jest to, że są tu recenzje piwa, tylko to, że recenzujesz za mało produktów spożywczych w stosunku do tego piwa, i ich recenzje pojawiają się zbyt rzadko. A przeniesienie piwa na inny blog tego nie rozwiąże, nieprawdaż?

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje modły zostały wysłuchane. I Gruby ma racje. Zawsze mozesz recenzowac dwa produkty w jednej notce, np. pyszna mrozona pizze i piwo na deser.

  OdpowiedzUsuń
 6. Im więcej piwa tym lepiej!!!! Także ja jestem za tym żebyś zrobił bloga piwnego... i żeby oceny piwa pojawiały się dalej na FFE!!!! :D

  Na pewno dzięki swoim tekstom tutaj uświadamiasz większą ilość ludzi, że istnieje coś poza koncernową lodówką, ale jak założysz bloga to też się ucieszę. Równie chętnie będę zaglądać i tam! Także może dobrym pomysłem, byłoby dublować te najlepsze twoim zdaniem piwa? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak z ciekawosic zapytam: Radar mozesz polecic jakis blogi typowo piwne ? Oczywiscie nie odejde z FFE ale chcialbym cos stricte piwnego poczytac

  OdpowiedzUsuń
 8. ^ w Koleżanki i koledzy napisali masz 3 blogi piwne + banerek do forum Browar.biz

  OdpowiedzUsuń
 9. Najpierw pokaż swój brzuch!

  OdpowiedzUsuń
 10. Lato to doskonały moment na mówienie o piwie, pokazywanie piwa, ocenianie piwa oraz na jego wypijanie. A nadto sklepy są zarzucone badziewiastym wyrobem korporacyjnym, więc tym lepiej, że promujesz (było nie było) piwa mniejszych browarów, o których konsument wszechobecnych sikaczy nigdy nawet nie słyszał. Tak dla piwa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zostawić piwo ale mniej recenzji. Po co robić X blogów - lepiej zachować zdrowe proporcje. Już i tak jest Rowerem po Silesii, gdzie pojawiają się wpisy "żywieniowe", do których linkujesz tutaj. Chcesz z FastFoodEaters zrobić agregat blogowy czy jak? Dla mnie to trąci bezsensem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kolego rób recenzje jak ci wpada piwko w łapki. W czasie się te piwka zrównoważą z reszta.

  OdpowiedzUsuń
 13. dopoki nie weszlam na tego bloga nie wiedzialam, że istanieje coś poza żywcem, lechem itd.. niech bedzie piwo, ale nie za duzo ;) po równo jest ok

  OdpowiedzUsuń