wtorek, 1 czerwca 2010

CBOS: Kandydat Partii Mrożonych prowadzi w sondażu przedwyborczym

Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na próbie 502 zdrowych na umyśle (tak przynajmniej sądzimy) Polaków, największym poparciem cieszy się kandydat Partii Mrożonych uzyskując 62% wskazań. Na drugim miejscu uplasował się przedstawiciel Zjednoczenia Słodkich z 50-procentowym poparciem, zaś na trzecim – reprezentant Ponadpartyjnego Porozumienia Lobbystów Instant, uzyskując 47%. Pamiętajmy, że w ankiecie można było wskazać kilku lub nawet wszystkich kandydatów, gdyż w tych wyborach, podobnie jak na Facebooku, można lubić wielu, a nawet kochać cały świat.

Badanie wykazało, jakie ugrupowania dysponują najsłabszym elektoratem. Są to: Kanapowa Partia Nietrzeźwych (17% - a odgrażali się, że zdobędą co najmniej 40%) i Stowarzyszenie Konsumentów Wędlin (21%). Warto odnotować rosnące poparcie dla Konfederacji Miłośników Chmielu i Drożdży Browarniczych, która zyskała 23% głosów.

Źródło: Centrum Badania Opinii Spaczonych

5 komentarzy:

 1. Z kontekstu wnioskuję, że właściciel tego blogu, jest zmartwiony, że nie wygrała Kanapowa Partia Nietrzeźwych, ponieważ uplasował info o tej wielce chwalebnej partii na czołowym miejscu podsumowania "spaczonego" głosowania! No cóż... można wnioskować, że głosowało 77% abstynentów!

  OdpowiedzUsuń
 2. E tam. Alfabetycznie jest przecie. Teoriom spiskowym mówimy stanowcze Nie!
  Radarowi to chyba żal Konfederacji Miłośników Chmielu i Drożdży Browarniczych wnioskując po częstotliwości konsumpcji i recenzji;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawo i Słodycze FTW !

  OdpowiedzUsuń
 4. PO PIERWSZE ZWIĘKSZ MASĘ

  OdpowiedzUsuń
 5. SONDAŻ ZOSTAŁ ZMANIPULOWANY PRZEZ MROŻONKOWE LOBBY!!


  TO JAKAŚ KPINA!

  OdpowiedzUsuń