wtorek, 1 grudnia 2009

Cała jesteś w czosnku – Bagietka light z nadzieniem jogurtowo-ziołowym (producent Fricopan Back GmbH, Niemcy, dystrybutor Biedronka)

Super sprawa – proste, a ile radochy daje! Dwie sporych rozmiarów bagietki nadziane sosem o wyrazistym czosnkowo-ziołowym aromacie. Sos ma konsystencję serka fromage i po podgrzaniu w piekarniku napełnia kuchnię intensywnym i przyjemnym zapachem.

Bagietki można jeść w całości lub pokroić na kromeczki wzdłuż nacięć. Warto pamiętać o tym, żeby przed pieczeniem je rozmrozić – w przypadku podpiekania głęboko zamrożonych możemy przypalić pieczywo, a nadzienie i tak pozostanie zimne.


Aha, i jeszcze coś - jest to produkt dietetyczny. Na tym się nie znam i gwiżdżę na hasła z wykorzystaniem słowa „light”. Ale jako że jest to świetna przekąska, niech sobie będzie nawet extra light.


==Radar==


Cena (2 x 175 g): 4,99 zł
-----------------
Ocena: 8/10


+ znakomite bagietki
+ rewelacyjny wyrazisty sos


- łatwo przypalić bułki

5 komentarzy:

 1. znalazłeś je w mrożonkach? dziwne, bo ja w biedronce kupowałam takie bagietki ale leżały w chłodziarkach, przy surówkach
  podobne ma Lidl (chyba więcej masła)

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, były zamrożone na kość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te bagietki są okropne przynajmniej te z Tesco.Szczególnie zgrzane smakują bardzo źle.Chemiczny posmak i bardzo nudny.Można po tym zwymiotować.To chyba jedyny produkt jaki jadłem po,którym mam wstręt.Podobny do takiego jaki ma się po zatruciu alkoholowym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Akurat te z tesco są jedynymi które mi smakują ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Z lidla takie chrupiace i ceiple mozna kupic;)

  OdpowiedzUsuń