czwartek, 5 lutego 2009

Czekolada Mleczna (producent: ZWC Milano)

Produktem, który przetestowałam, jest czekolada mleczna zakupiona w Auchan. Powiem tak... na pewno nie jestem zadowolona. Smakuje nieciekawie, żeby nie powiedzieć fatalnie. Może troszkę lepsza od produktów czekoladopodobnych.Tabliczka czekolady, jak to przeważnie każda, ma 100 g.

Z tyłu opakowania widnieje napis: „Produkt ten stworzyliśmy, aby Państwa zadowolić”. Się uśmiałam.

Do wyboru jest jeszcze czekolada biała lub toffi. Wszystkie są jednak bardzo podobne. Nic ciekawego. No cóż, czego można się spodziewać za tę cenę? Nie polecam. Nie kupujcie produktów tej firmy.

==KasiaTheWeak==

Cena: 1,19 zł
--------------------
Ocena: 3/10

+ cena. Tylko.
+ No dobra, jeszcze opakowanie jest w miarę ładne.

- smak
- zapach
- całokształt

3 komentarze:

 1. KasiaTheWeak, w swojej recenzji siliłaś się na podobieństwo do wypowiedzi Radara. A odnośnie czekolady- nie kupiłabym jej już za sam wygląd opakowania i prezentowanej na nim tabliczki. Taki wygląd kostek przypomina mi niegdysiejsze "czekolady" o konsystencji wosku.

  OdpowiedzUsuń
 2. U nás se "čokoláda" tohoto výrobce také prodává. Nesmí se však nazývat čokoláda (nemá dostatečný obsah kakaové hmoty - pouze 6%). I tak ji ale mnozí kupují pro její cenu.

  Já bych ji ohodnotil 0/10. Je to hnus a dělá to špatné jméno Polským výrobkům. V České republice je ostatně "Polská čokoláda" vžitým pojmem pro něco odporného a nestravitelného. Zatlačte na vaši vládu, ať zastaví produkci takovýchto hnusů.

  Posílám ji poštou zpět výrobci s přáním o likvidaci nebezpečného odpadu a prosbou, aby k nám již nevyvážel.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kupiłem białą, i była całkiem dobra.

  OdpowiedzUsuń