czwartek, 18 września 2008

Snobistyczny Pierot – Śmietanowy jogurt z czekoladą i orzechami laskowymi (producent Olma, Czechy)Jogurt, który kupuję rzadko, bo 1) drogi 2) nie wszędzie można go dostać. Ale jak już kupię, konsumpcja zamienia się w prawdziwą celebrę. Już elegancki kształt kubka (czarny pucharek) sprawia, że do Pierota podchodzi się z większym szacunkiem niż do zwykłego jogurtu. A w środku czeka prawdziwa uczta dla łasucha. Z wierzchu gęsty, kwaśny jogurt, w smaku przypominający kwaśną śmietanę, a pod nim gruba warstwa „wsadu” - w tym przypadku ciemnobrązowej mazi o smaku czekolady z mocną nutą orzechów laskowych.


Nie wygląda może zbyt ciekawie, ale jak smakuje!

Smakuje to wybornie, może dlatego że zawiera sporo tłuszczu, a jak wiadomo tłuszcz jest doskonałym „przewodnikiem” dla smaku i zapachu. W sprzedaży są też inne smaki, np. pomarańczy z kokosem. Polecam smakoszom.

==Radar==

Cena: 2,49 zł (w Billi)


Ocena: 8,5/10

+ pyszny jogurt i wsad
+ robi wrażenie wykwintnego przysmaku

- drogi

7 komentarzy:

 1. Dawno, Dawno temu kupiłam wyż. wym. produkt w wariancie truskawkowym, smak przyznać muszę był ciekawy, rzekłabym nawet , że urzekł moje podniebienie, lecz niestety urzekł też po pewnym czasie od spożycia także mój żołądek i jelita zwłaszcza. Ból był niesamowity i czas spędzony w toalecie wprost proporcjonalny do początkowego zachwytu produktem , generalnie bym odradzała zakup... pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój ulubiony jogurt, przepyszny i najlepszy w całym supermarkecie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktoś się orientuje czy można go jeszcze wyhaczyć w netto? A jeśli nie to gdzie go kupujecie ??

  OdpowiedzUsuń
 4. w netto jest i w kauflandzie również

  OdpowiedzUsuń
 5. W InterMarche i Eko

  OdpowiedzUsuń
 6. teraz w kauflandzie za 1,59... swoją drogą kokos plus ananas... niebo w gębie... pinakolada !

  OdpowiedzUsuń
 7. Również polecam, pyszny śmietankowy smak i duuuużo owoców. Próbowaliście nowej serii pierot exclusive? Polecam czekoladowy :)
  Nie sugerujcie się tutaj ceną- choć jak na tak dużą pojemność nie jest ona wysoka.

  OdpowiedzUsuń